آموزش و سرگرمی » سی دی و دی وی دی » سی دی آموزشی نوزاد
2

سی دی آموزشی نوزاد

٠٢١٧٧٦١٦٩٥٦
ارسال درخواست برای این آگهی
نام شما:  درخواست: 

ایمیل:   
شماره تماس:
نوزاد، مجموعه ای کامل شامل نظرات و آموزش های متخصصان و صاحب نظران برجسته ی دنیا است. با در اختیار داشتن این مجموعه ی آموزشی سرشار و پر بار دیگر نیازی به راهنمایی های تجربی و بعضاً غیر علمی دیگران ندارید.
بسته ی آموزشی نوزاد راهنمای تصویری دوران بارداری و نگهداری از نوزاد است. در این بسته ی آموزشی مطالب و آموزش های مورد نیاز زنان باردار در دوران بارداری و مادران جدید برای نگهداری از نوزاد به صورت فیلم و متون صداگذاری شده ارائه شده است. نوزاد راهنمای کاملی است که به تک تک نیازها و نگرانی های زنان باردار در دوران پر اضطراب بارداری و دوران پر مشغله ی نگهداری از نوزاد پرداخته و هیچ سوالی را بدون جواب باقی نگذاشته است.

نوزاد، مجموعه ای کامل شامل نظرات و آموزش های متخصصان و صاحب نظران برجسته ی دنیا است. با در اختیار داشتن این مجموعه ی آموزشی سرشار و پر بار دیگر نیازی به راهنمایی های تجربی و بعضاً غیر علمی دیگران ندارید. دغدغه ی اصلی دست اندرکاران مجموعه ی آموزشی نوزاد در اختیار قراردادن اطلاعات و آموزش های علمی، صحیح و دقیق به زنان باردار و مادران جدید است تا با بالا رفتن سطح آگاهی این قشر قدمی ثابت در جهت سلامتی و بهداشت زنان باردار، جنین، نوزاد و مادر برداشته شده باشد.

مجموعه ی آموزشی نوزاد شامل بخش های زیر است:

۴۰هفته بارداری
دانستنی های بارداری
از تولد تا یکسالگی
فیلم های آموزشی
ورزش بارداری و بعد از زایمان
آموزش ماساژ دادن
موسیقی خلاقیت
مترجم زبان نوزاد
مرجع اسم دختر و پسر - در این بخش ۷۰۰۰ اسم دختر و پسر همراه با معنی و ریشه ی لغوی هر اسم در اختیار شما قرار گرفته است.


آدرس: تهران

آگهی های مرتبط

آخرین آگهی های آموزش و سرگرمی