لوازم مادر » لوازم شیردهی » لباس زیر زنانه مدل شیردهی نخی
11

لباس زیر زنانه مدل شیردهی نخی

66403785
ارسال درخواست برای این آگهی
نام شما:  درخواست: 

ایمیل:   
شماره تماس:
لباس زیر زنانه شیردهی نخیT.B.N کد 0042 UNDER WEAR

رنگ بندی : سفید - کرم - صورتی - یاسی

سایز بندی : 75- 80 -85 -90 -95

لباس زیر ظاهرا برای زنان بسیار مهم است . بسیاری از خانمها نگران هستند که دارای اندام و سایز مناسبی نیستند تنها با روش درست لباس پوشیدن به طور طبیعی سایز سینه خود را تغییر بدهید .

سایز لباس زیر متناسب و اندازه خود را انتخاب کنید . بسیاری از خانمها سایز دقیق لباس زیر خود را نمی دانند .

از نشانه هایی که نشان می دهد شما سایز درست را انتخاب نکرده اید این است که : دائما بند لباس زیرتان می افتد : بندها به سمت پشت کشیده می شود : میله نیم دایره زیر پایین لباس زیر به روی سینه کشیده می شود : پس از استفاده از آن نشانه های بریدگی با ورم بر روی پوست دیده می شود . اگر شما هر کدام از این نشانه ها را مشاهده کردید باید لباس زیر جدیدی بخرید که اندازه شما باشد .

به خاطر داشته باشید که با پوشیدن لباس زیر اندازه زمانی که بازوهای خود را مستقیم نگاه دارید . سینه های شما باید بین شانه و آرنج شما واقع بشود . سایز مناسب لباس زیر نه تنها به شما احساس راحتی می دهد بلکه باعث می شود که تمام لباس های شما به تن شما بهتر بیاید .

جنس پارچه ای برای لباس زیر و بالا تنه لباس خود انتخاب کنید که به بدن بچسبد و توجه را به فرم سینه شما جلب کند . سعی نکنید سینه های خود را پنهان کنید تلاش برای مخفی کردن سینه های خود واقعا موجب می شود که سینه های کوچک کاملا ناپدید بشود و سینه ها بزرگ مانند کوهی بزرگ به نظر برسد .

آدرس: تهران - خیابان جمهوری، نبش ابوریحان، ساختمان 141، طبقه سوم، واحد 17

آگهی های مرتبط

آخرین آگهی های لوازم مادر